خودرونگارانیان

www.BourseKhabarIranian.ir/

شناسه خبر : 551062 پنج‌شنبه 6 مرداد 1401 13:19

راه اندازی خط مونتاژ رباتیک بدنه SUV در بهمن اتفاق نوینی است

خودرونگاران_علی پورابراهیم رییس هیات مدیره بهمن موتور نیز در این نشست خبری با بیان اینکه نصب و راه اندازی خط پرس بدنه خودرو در سال گذشته صورت گرفته است گفت: راه اندازی خط مونتاژ رباتیک بدنه های SUV در بهمن اتفاق نوینی است که تاکنون جسارت سرمایه گذاری برای خودروهای SUV صورت نگرفته بود و هم اکنون بهمن با ظرفیت ساخت 15 بدنه در ساعت راه اندازی شده است.

به گزارش خودرونگاران به نقل از عصر خودرو ، وی همچنین گفت: انتقال خط وانت موجب ایجاد ظرفیت 20هزار واحدی ایجاد شده و برنامه داریم تولید بهمن موتور تا سقف 60هزار خودرو برسد که از این SUV است.

می‌خواهیم از فاز مونتاژ‌ وارد مرحله طراحی شویم
در ادامه این نشست خبری آرمان موسوی مدیرعامل ایران دوچرخ با تاکید بر اینکه بالای 10 نوع محصول داریم افزود: سه چرخه برقی و تریل پرشی 250 سی.سی جز محصولات ایران دو چرخ هستند. هدف ما تنها گسترش سبد محصول نیست بلکه ‌خواهیم از مونتاژ‌ وارد مرحله طراحی و نوآوری شویم تا مشکلات موتورسیکلت‌های برقی را به صورت ریشه‌ای رفع شود.
وی با اشاره به اینکه استراتژی شرکت ایران دوچرخ عرضه محصولات با قیمت قابل قبول است گفت: محصولات ما کیفیت خوبی دارد. جایگاه مناسبی در قیمت گذاری داریم. محصولات ما از نظر کیفی و قیمتی رقابتی هستند و تلاش ما این است با افزایش تیراژ به سود دهی برسیم و امیدواریم تا بایان سال حداقل 5 محصول جدید برای بازار داشته باشیم.

کلیه حقوق این سایت برای خودرونگارانیان محفوظ است
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است
Copyright © 2021 www.‎BourseKhabarIranian.ir, All rights reserved.