خودرونگارانیان

www.BourseKhabarIranian.ir/

شناسه خبر : 605183 سه‌شنبه 22 خرداد 1403 14:45

تاکسی‌های تهران آنلاین می شوند

خودرونگاران - معاون حمل و نقل شهرداری تهران از راه اندازی سامانه برخط تاکسیرانی خبر داد و با اشاره به آغاز عملیات اجرایی خط 8 متروی تهران، گفت: از دو روز پیش تجهیز کارگاه صورت گرفته و احداث رمپ‌ها آغاز شده است.

به گزارش خودرونگاران به نقل از ایسنا،‌ محسن هرمزی پس از استماع نظرات اعضای شورای شهر تهران در مورد وضعیت احداث خط 8 متروی تهران گفت: عملیات اجرایی خط 8 مترو از سال گذشته آغاز شده است و عملیات اجرایی در ایستگاه‌هایی که قرار بود تی بی ام فعال شود، آغاز شده و ما این آمادگی را داریم که گزارش اقدامات و برنامه‌ها را به کمیسیون ارائه دهیم.

معاون شهردار تهران در مورد وضعیت تراموا در تهران با بیان اینکه کریدورهای تراموا در شورای عالی ترافیک تصویب شده و با همکاری شورا پیش می‌رویم، افزود: توافقی با چینی‌ها انجام دادیم که یک رام تراموا به صورت رایگان در اختیار شهر تهران قرار دهند که از آن به صورت آزمایشی استفاده کنیم که سه ماه آینده این رام بدون ریل در اختیار ما قرار خواهد گرفت تا در مسیر مورد نظر تردد کند.

هرمزی در مورد هزینه‌های تاکسی برقی با بیان اینکه هنوز ماده 12 کاهش مصرف سوخت برای تاکسی‌های برقی به نتیجه نرسیده و رقم تسهیلاتی که پرداخت شده از محل صندوق کارآفرینی بوده است، اظهار کرد: رانندگان از این موضوع استقبال داشتند و وام با بهره پایینی پرداخت می‌شود.

معاون شهردار تهران در مورد آخرین وضعیت پایانه جدید شرق گفت: افتتاح پایانه شرق ارتباطی به کاندیداتوری شهردار تهران در انتخابات ندارد و ما پیش از این نیز اعلام کرده بودیم که پایان خرداد پایانه افتتاح می‌شود و بعد از تحویل پایانه به سازمان پایانه‌ها شرکت‌ها می‌توانند مستقر شوند.

وی در مورد راه‌اندازی سامانه برخط کردن تاکسی‌ها با تأکید بر اینکه این موضوع در سازمان فاوا انجام می‌شود، گفت: بر اساس وعده‌ای که مطرح شده این سامانه تا 10 روز آینده فعال خواهد شد و امیدواریم عملیاتی شود و بتوانیم گزارش آن را در جلسه آینده ارائه دهیم.

کلیه حقوق این سایت برای خودرونگارانیان محفوظ است
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است
Copyright © 2021 www.‎BourseKhabarIranian.ir, All rights reserved.