شناسه خبر : 598080
تاریخ انتشار :
در آلمان هم اینجوری ماشین لخت می کنند!

در آلمان هم اینجوری ماشین لخت می کنند!

خودرونگاران - اما در یکی از عجیب ترین و جدیدترین موارد، تصویری از پورشه تایکان کراس توریسمو در شبکه های مجازی پربیننده شده که مورد سرقت قرار گرفته است و آنچه ماجرا را متفاوت کرده...

 به گزارش خودرونگاران به نقل از عصرایران ،  سرقت قطعات خودرو مانند رینگ، لاستیک، مبدل کاتالیست و سایر بخش های کابین در همه جای دنیا وجود دارد و حتی در کشورهایی که اقتصاد موفق دارند نیز بسیار اتفاق می افتد.

اما در یکی از عجیب ترین و جدیدترین موارد، تصویری از پورشه تایکان کراس توریسمو در شبکه های مجازی پربیننده شده که مورد سرقت قرار گرفته است و آنچه ماجرا را متفاوت کرده، آسیب شدیدی است که توسط سارق یا سارقان برای خارج کردن چراغ های اصلی جلو به این خودرو وارد شده است!

این سرقت در شهر دوسلدورف آلمان گزارش شده است. تعویض چراغ جلو تایکان در نمایندگی های پورشه از 2800 تا 3600 دلار هزینه دارد و البته ماژول های کنترلی چراغ نیز از 370 تا 900 دلار به این عدد اضافه می کنند. همچنین موتور هر چراغ حدود 320 دلار ارزش دارد.

هر گلگیر نیز که در این خودرو نابود شده حدود 660 دلار قیمت دارد که البته این قیمت مربوط به حالت خام گلگیر است و باید هزینه رنگ را نیز به آن اضافه کرد.

بنابراین این سرقت بالغ بر 10 هزار دلار خسارت روی دست مالک خودرو گذاشته است.

در+آلمان+هم+اینجوری+ماشین+لخت+می+کنند!
در+آلمان+هم+اینجوری+ماشین+لخت+می+کنند!
در+آلمان+هم+اینجوری+ماشین+لخت+می+کنند!
 


نظرات

نظر شما

: : :
ایساکو

آرین پارس موتور

کرمان موتور

ایران خودرو

مدیران خودرو

ایلیا خودروپرشیا خودرو

تابلو نرخ
اینفوگرافی


کلیه حقوق این سایت برای خودرونگاران محفوظ است.
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

khordonegaran
Copyright © 2021 www.‎khordonegaran.ir‎, All rights reserved.