شناسه خبر : 598161
تاریخ انتشار :
BYD دلفین چمپیون ؛ از بهترین خودروهای کوچک چینی در بازار

BYD دلفین چمپیون ؛ از بهترین خودروهای کوچک چینی در بازار

خودرونگاران - شاسی چمپیون ادیشن از سیستم مالتی لینک در محور عقب استفاده می کند که در مقایسه با مدل قبلی ارتقا یافته است و کیفیت رانندگی با این هاچ بک را بهبود داده است.

به گزارش خودرونگاران به نقل از عصرایران،  دلفین چمپیون ادیشن یکی از جدیدترین محصولات بی وای دی است که در بازار چین ارائه شده است. این خودرو همچنین خود را آماده حضور در بازارهای اروپایی می کند که این دو نسخه تفاوت های جزیی در ابعاد بدنه و میزان خروجی پیشرانه دارند.

این هاچ بک 4 درب توسط طراح سابق کمپانی آئودی طراحی شده است. دلفین چمپیون از منظر ابعاد برابر با 4125 میلیمتر در طول، 1770 میلیمتر در عرض و 1570 میلیمتر در ارتفاع توسعه یافته است. فاصله بین محورهای آن نیز 2700 میلیمتر است.

فضای داخل کابین برای این خودرو کوچک طراحی جذاب و کم نقصی دارد. از ویژگی های این محیط باید به نمایشگر 12.8 اینچی لمسی تنظیمات سیستم سرگرمی و نمایشگر 5 اینچی اطلاعات کیلومتر اشاره کنیم.

در بخش پیشرانه بی وای دی دلفین چمپیون ادیشن از تک موتور الکتریکی در محور جلو استفاده شده که 95  اسب بخار خروجی دارد. انرژی مورد نیاز موتور الکتریکی از بسته باتری 45 و یا 60 کیلووات ساعت با توجه به تریم، تامین می شود. برد حرکتی نیز 420 و 520 کیلومتر محاسبه شده است.

شاسی چمپیون ادیشن از سیستم مالتی لینک در محور عقب استفاده می کند که در مقایسه با مدل قبلی ارتقا یافته است و کیفیت رانندگی با این هاچ بک را بهبود داده است.

 


دلفین چمپیون
دلفین چمپیون
دلفین چمپیون
دلفین چمپیون
دلفین چمپیون
نظرات

نظر شما

: : :
ایساکو

آرین پارس موتور

کرمان موتور

ایران خودرو

مدیران خودرو

ایلیا خودروپرشیا خودرو

تابلو نرخ
اینفوگرافی


کلیه حقوق این سایت برای خودرونگاران محفوظ است.
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

khordonegaran
Copyright © 2021 www.‎khordonegaran.ir‎, All rights reserved.