شناسه خبر : 598184
تاریخ انتشار :
خودرویی چهار در که سقف ندارد!

خودرویی چهار در که سقف ندارد!

خودرونگاران - فولکس واگن در طول تاریخ خودروسازی خود، اقدامات عجیبی در زمینه تولید خودروهای روباز و بدون سقف انجام داده است؛ مثل شاسی بلند T-Roc با سقف پارچه‌ای و با قابلیت باز شدن. جدیدترین محصول این خودروساز، یک خودروی سدان و چهار در بوده که سقف آن حذف شده است!

به گزارش خودرونگاران به نقل از خبرآنلاین ، فولکس واگن برزیل سقف سدان Virtus را که توسط ۳۰ مهندس به مدت ۶ هفته به یک کانورتیبل تبدیل شده بود، برداشته است. این خودرو در اصل یک نسخه سدان از مدل پولو است. 

این سدان کانورتیبل یک پروژه منحصر به فرد است که به طور خاص برای بازدید رئیس جمهور برزیل، لوئیز ایناسیو لولا داسیلوا از کارخانه فولکس واگن در سائو برناردو دو کامپو سائوپائولو طراحی شده است. 

به نظر نمی‌رسد که این خودرو دارای سقف جمع شونده باشد، چرا که هیچ یک از تصاویر منتشر شده، Virtus را با سقف نشان نمی‌دهند. جدا از از دست دادن ستون‌های B و C، این خودرو دستخوش تغییرات اضافی نیز شده است.

تیم برزیلی فولکس‌واگن، خودرو را با افزایش فاصله بین دو محور گسترش داد و در نتیجه صندوق عقب جادارتری ایجاد شده است. با این حال، این اصلاح نیاز به تغییر در اندازه مخزن سوخت داشت.
Virtus با سقف باز عجیب و غریب، پنجمین خودروی اصلاح شده توسط فولکس واگن برزیل برای بازدید رئیس جمهور است. این خودرو اکنون در موزه وسایل نقلیه تاریخی واقع در کارخانه قرار خواهد گرفت.


نظرات

نظر شما

: : :
ایساکو

آرین پارس موتور

کرمان موتور

ایران خودرو

مدیران خودرو

ایلیا خودروپرشیا خودرو

تابلو نرخ
اینفوگرافی


کلیه حقوق این سایت برای خودرونگاران محفوظ است.
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

khordonegaran
Copyright © 2021 www.‎khordonegaran.ir‎, All rights reserved.