شناسه خبر : 601565
تاریخ انتشار :
نظارت مستمر مدیران خدمات پس از فروش ایران‌ خودرو بر نحوه ارایه خدمات به مشتریان
در راستای اجرای بهینه طرح خدمات و امداد نوروزی صورت می‌گیرد

نظارت مستمر مدیران خدمات پس از فروش ایران‌ خودرو بر نحوه ارایه خدمات به مشتریان

خودرونگاران - مدیران شرکت خدمات پس از فروش ایران‌خودرو، هم‌زمان با تعطیلات نوروزی، از نمایندگی‌های کشیک و ناوگان امدادرسانی ایران‌خودرو بازدید کردند.

به گزارش خودرونگاران  به نقل از ایساکو، مدیران خدمات پس از فروش ایران‌خودرو به منظور پایش و بررسی کیفیت ارایه خدمات و امدادرسانی به هم‌وطنان در تعطیلات نوروزی، علاوه بر حضور مستمر در ستاد مرکزی شرکت ایساکو که به منظور تسریع در انجام امور مشتریان تشکیل شده، از برخی نمایندگی‌های مجاز و ناوگان امدادرسانی بازدید کردند.

 این شرکت از 27 اسفند ماه 1402 و هم‌زمان با آغاز طرح خدمات و امداد نوروزی ایران‌خودرو، با تشکیل ستاد مرکزی متشکل از معاونان و مدیران، اقدامات نوروزی خود را در راستای بررسی حسن اجرای خدمات آغاز کرده و با برگزاری جلسات مستمر روزانه و برخط با دفاتر منطقه‌ای، بر نحوه‌ ارایه خدمات در تمامی نمایندگی‌ها و همچنین امدادرسانی در مسیرهای مواصلاتی سراسر کشور نظارت ویژه داشتند.

این نظارت‌ها با رویکرد رفع ایراد در محل خودروها در اسرع وقت توسط ناوگان امداد و یا ترخیص در کوتاه‌ترین زمان ممکن پس از دریافت خدمات از نمایندگی‌های مجاز صورت می‌گیرد تا خودروهای متوقف در نمایندگی‌ها به کم‌ترین میزان خود برسند و مشتریان با دریافت خدمات سریع از ادامه تعطیلات خود بهره‌مند شوند.

از ویژگی‌های طرح نوروزی امسال که با ایام ماه مبارک رمضان همراه شده است، پذیرش از افطار تا سحر در شش نمایندگی در شهرهای تهران، قم، شیراز، اصفهان، مشهد و اهواز است و علاوه بر 300 نمایندگی مجاز ایران‌خودرو که تا پایان 14 فروردین حتی در ایام تعطیل به صورت کشیک تک‌شیفت و دو شیفت به هم‌وطنان خدمات ارایه می‌دهند، سایر نمایندگی‌ها نیز از پنجم فروردین، در روزهای غیرتعطیل تا پایان نوروز پذیرای مشتریان گروه صنعتی ایران‌خودرو خواهند بود.

گفتنی است تامین قطعات مورد نیاز نمایندگی‌ها در سریع‌ترین زمان ممکن و افزایش رضایت مشتریان از دریافت خدمات پس از فروش، اولویت نخست شرکت ایساکو است.

لازم به یادآوری است، طرح خدمات و امداد نوروزی ایران خودرو که از یک‌شنبه 27 اسفند آغاز شده است به مدت 17 روز تا پایان 14 فروردین 1403 ادامه خواهد داشت.

دارندگان محصولات ایران‌خودرو برای دریافت خدمات در هر ساعت از شبانه‌روز در سراسر کشور، می‌توانند با مرکز پاسخ‌گویی و امداد ایران‌خودرو به شماره 096440 تماس حاصل کنند و یا برای ثبت درخواست از خدمات متنوع اپلیکیشن ایساکو ‌و سایت www.096440.com <http://www.096440.com>  بهره‌مند شوند.


نظرات

نظر شما

: : :
ایساکو

آرین پارس موتور

کرمان موتور

ایران خودرو

مدیران خودرو

ایلیا خودروپرشیا خودرو

تابلو نرخ
اینفوگرافی


کلیه حقوق این سایت برای خودرونگاران محفوظ است.
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

khordonegaran
Copyright © 2021 www.‎khordonegaran.ir‎, All rights reserved.