شناسه خبر : 598211
تاریخ انتشار :
داخلی‌سازی و تولید 10 هزار دستگاه پادرا در سال آینده
مدیرعامل شرکت زامیاد اعلام کرد:

داخلی‌سازی و تولید 10 هزار دستگاه پادرا در سال آینده

خودرونگاران - مدیرعامل شرکت زامیاد گفت: قالب‌های قطعات بدنه کامیونت‌های خانواده پادرا خریداری شده و با تولید کامل قطعات بدنه در داخل کشور از سال آینده تیراژ تولید این محصولات با یک رشد چشمگیر به بیش از 10 هزار دستگاه می‌رسد.

به گزارش خودرونگاران  به نقل از سایپانیوز، سعید علیزاده با اشاره به داخلی بودن مجموعه‌های موتور و شاسی خودروهای گروه پادرا افزود: در حال حاضر قطعات بدنه و تزئینات کابین جلو خودروهای گروه پادرا (شامل محصولات پادرا پلاس و کارون) به صورت CKD وارد می شود که با توجه به اقداماتی که انجام شده  است تمامی قالب‌های قطعات بدنه این محصولات خریداری شد و پس از راه اندازی قالب های مذکور  بدنه این خودروها نیز از سال آینده در شرکت زامیاد تولید می‌شوند.

او افزود: پروژه داخلی‌سازی قطعات تزئیناتی نیز آغاز شده است که پس از اجرای این پروژه، خودروهای گروه پادرا به صورت کامل در داخل کشور تولید خواهند شد. 

علیزاده گفت: تولید خودرو پادرا پلاس که از اردیبهشت ماه امسال متوقف شده بود مجددا از مهرماه آغاز شد و در حال حاضر روزانه بیش از 20 دستگاه پادرا پلاس در شرکت زامیاد تولید می‌شود که این میزان در سال آینده 100 درصد افزایش یافته و به بیش از 40 دستگاه در روز خواهد رسید.

مدیرعامل زامیاد با اشاره به تولید محصولات جدید از سال 1403 افزود: همچنین برنامه‌ریزی‌های لازم جهت تولید 1000 دستگاه کامیونت باراد با ظرفیت های 5/5 تن، 6 تن و 9/5 تن در سال آینده انجام شده است.

علیزاده تصریح کرد: خودروهای باراد بر اساس استانداردهای 85 گانه تولید می‌شوند و این خودروها به سیستم‌های کنترل پایداری (ESC)، هشدار حرکت بین خطوط (LDW) و سیستم ترمز کمکی پیشرفته مجهز خواهند شد.

او علت زمانبر بودن عرضه محصولات جدید را الزام رعایت استانداردهای 85 گانه جهت تولید خودروهای جدید عنوان کرد و گفت: با توجه به الزام انجام تست‌های عملکردی تجهیزات مرتبط با این استانداردها مانند استاندارد کنترل پایداری خودرو (ESC)، تولید محصولات جدید پس از انجام تست های مربوطه در دستور کار قرار دارد.


نظرات

نظر شما

: : :
ایساکو

آرین پارس موتور

کرمان موتور

ایران خودرو

مدیران خودرو

ایلیا خودروپرشیا خودرو

تابلو نرخ
اینفوگرافی


کلیه حقوق این سایت برای خودرونگاران محفوظ است.
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

khordonegaran
Copyright © 2021 www.‎khordonegaran.ir‎, All rights reserved.